Εκτύπωση

Ενημέρωση γονέων 2015-2016.

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in Γονείς

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ – «ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ»

Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11, Ρόδος 85100

ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ: http://1lyk-rodou.dod.sch.gr/

Τηλ. 22410 28701, 29200 fax: 22410 20151 e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ρόδος, 23 Οκτωβρίου 2015

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Στο πλαίσιο της σωστής συνεργασίας των καθηγητών του Σχολείου μας με σας, τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας, σας ενημερώνουμε για τις ώρες που μπορείτε να ενημερώνεστε από τους καθηγητές για την πρόοδο και τη γενικότερη πορεία των παιδιών σας.

Κοινή μέρα ενημέρωσης απ’ όλους τους καθηγητές θα είναι η ΤΕΤΑΡΤΗ από τις   9:40 έως τις 10:45 .

Επίσης οι καθηγητές θα δέχονται μεμονωμένα και τις ώρες που αναφέρονται στον  παρακάτω πίνακα.

Υπενθυμίζεται επίσης ότι το σύνολο απουσιών ενός μαθητή δεν μπορεί να υπερβαίνει τις 114, εκ των οποίων οι αδικαιολόγητες δεν πρέπει να υπερβαίνουν τις 50.

Η δικαιολόγηση των απουσιών πρέπει να γίνεται το πρώτο δεκαήμερο μετά την επιστροφή του μαθητή στο σχολείο . (Μόνο τα ιατρικά δικαιολογητικά μπορούν να προσκομίζουν οι ίδιοι οι μαθητές)

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Τρίτη 2η ώρα
2 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΕΡΑ Δευτέρα 3η ώρα
3 ΑΡΝΙΚΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δευτέρα 3η ώρα
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ Τρίτη 2η ώρα
5 ΒΕΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ Τρίτη 3η ώρα
6 ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τρίτη 6η ώρα
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Δευτέρα 4η ώρα
8 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Παρασκευή 5η ώρα
9 ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Παρασκευή 5η ώρα
10 ΚΑΡΑΚΙΖΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Πέμπτη 4η ώρα
11 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Πέμπτη 3η ώρα
12 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Δευτέρα 3η ώρα
13 ΜΑΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ Τρίτη 4η ώρα
14 ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Πέμπτη 3η ώρα
15 ΜΑΝΩΛΙΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ Πέμπτη 4η ώρα
16 ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΜΑΡΤΗΣ Πέμπτη 3η ώρα
17 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Παρασκευή 4η ώρα
18 ΜΗΣΙΑΚΟΥΛΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Παρασκευή 3η ώρα
19 ΜΠΛΑΔΕΝΗ ΡΩΞΑΝΗ Δευτέρα 2η ώρα
20 ΜΠΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τρίτη 5η ώρα
21 ΜΠΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δευτέρα 3η ώρα
22 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Παρασκευή 4η ώρα
23 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Δευτέρα 4η ώρα
24 ΠΑΠΑΜΕΝΤΖΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πέμπτη 4η ώρα
25 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δευτέρα 5η ώρα
26 ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Δευτέρα 2η ώρα
27 ΠΙΠΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Δευτέρα 3η ώρα
28 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Τρίτη 4η ώρα
29 ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Τρίτη 5η ώρα
30 ΣΕΓΓΗ ΕΛΕΝΗ Τρίτη 2η ώρα
31 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Πέμπτη 2η ώρα
32 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πέμπτη 4η ώρα
33 ΤΣΙΑΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Τρίτη 3η ώρα
34 ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Πέμπτη 3η ώρα
35 ΤΣΙΡΕΒΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Παρασκευή 4η ώρα
36 ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ Δευτέρα 4η ώρα
37 ΧΑΝΛΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΑ Τρίτη 2η ώρα
38 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Δευτέρα 4η ώρα
39 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Παρασκευή 3η ώρα

ΩΡΕΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ:    

  • 1η  ώρα: 8.00 - 8.45           
  • 2η ώρα: 8.55 - 9.40
  • 3η   ώρα: 9.50 - 10.35
  • 4η   ώρα: 10.45 - 11.25
  • 5η   ώρα: 11.35 - 12.15
  • 6η   ώρα: 12.25 - 13.05
  • 7η   ώρα: 13.10 - 13.40
  • 8η   ώρα: 13.40 - 14.10

Η ανακοίνωση διανέμεται στους μαθητές την Παρασκευή 23/10/2015.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη συνεργασία σας.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

Βασίλειος Δ. Ζήκας

( Φυσικής Αγωγής )

Εκτύπωση

Ενημέρωση γονέων 2014-2015.

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in Γονείς

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ – «ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ»

Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11, Ρόδος 85100

ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ: http://1lyk-rodou.dod.sch.gr/

Τηλ. 22410 28701, 29200 fax: 22410 20151 e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ρόδος, 10 Οκτωβρίου 2014

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Στο πλαίσιο της σωστής συνεργασίας των καθηγητών του Σχολείου μας με σας, τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας, σας ενημερώνουμε για τις ώρες που μπορείτε να ενημερώνεστε από τους καθηγητές για την πρόοδο και τη γενικότερη πορεία των παιδιών σας.

Κοινή μέρα ενημέρωσης απ’ όλους τους καθηγητές θα είναι η ΤΕΤΑΡΤΗ από τις   9:40 έως τις 10:45 .

Επίσης οι καθηγητές θα δέχονται μεμονωμένα και τις ώρες που αναφέρονται στον  παρακάτω πίνακα.

Υπενθυμίζεται επίσης ότι το σύνολο απουσιών ενός μαθητή δεν μπορεί να υπερβαίνει τις 114, εκ των οποίων οι αδικαιολόγητες δεν πρέπει να υπερβαίνουν τις 50.

Η δικαιολόγηση των απουσιών πρέπει να γίνεται το πρώτο δεκαήμερο μετά την επιστροφή του μαθητή στο σχολείο .

 

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δευτέρα 2η ώρα
2 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΕΡΑ Δευτέρα 3η ώρα
3 ΑΡΝΙΚΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δευτέρα 2η ώρα
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ Τρίτη 4η ώρα
5 ΒΕΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ Πέμπτη 2η ώρα
6 ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πέμπτη 3η ώρα
7 ΓΙΑΝΑΣΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ                                    Τρίτη 2η ώρα
8 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δευτέρα 3η ώρα
9 ΔΕΡΠΑΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Δευτέρα 3η ώρα
10 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Τρίτη 4η ώρα
11 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Πέμπτη 3η ώρα
12 ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Πέμπτη 2η ώρα
13 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Πέμπτη 3η ώρα
14 ΚΑΡΑΚΙΖΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Πέμπτη 4η ώρα
15 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δευτέρα 4η ώρα
16 ΚΡΗΤΙΚΟΥ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Πέμπτη 3η ώρα
17 ΜΑΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ Τρίτη 5η ώρα
18 ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Πέμπτη 3η ώρα
19 ΜΑΝΩΛΙΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ Παρασκευή 4η ώρα
20 ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΜΑΡΤΗΣ Παρασκευή 4η ώρα
21 ΜΗΣΙΑΚΟΥΛΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Τρίτη 4η ώρα
22 ΜΠΛΑΔΕΝΗ ΡΩΞΑΝΗ Πέμπτη 3η ώρα
23 ΜΠΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Παρασκευή 3η ώρα
24 ΜΠΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δευτέρα 3η ώρα
25 ΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πέμπτη 3η ώρα
26 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δευτέρα 4η ώρα
27 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Τρίτη 3η ώρα
28 ΠΑΠΑΜΕΝΤΖΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δευτέρα 2η ώρα
29 ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Δευτέρα 3η ώρα
30 ΠΙΠΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Πέμπτη 4η ώρα
31 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Δευτέρα 4η ώρα
32 ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δευτέρα 3η ώρα
33 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Δευτέρα 3η ώρα
34 ΤΣΙΑΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Τετάρτη 4η ώρα
35 ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Παρασκευή 4η ώρα
36 ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ Παρασκευή 2η ώρα
37 ΧΑΝΛΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΑ Δευτέρα 5η ώρα
38 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Δευτέρα 4η ώρα
39 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Πέμπτη 2η ώρα

 

ΩΡΕΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ:    

1η  ώρα: 8.00 - 8.45           

2η ώρα: 8.55 - 9.40

3η   ώρα: 9.50 - 10.35

4η   ώρα: 10.45 - 11.25

5η   ώρα: 11.35 - 12.15

6η   ώρα: 12.25 - 13.05

7η   ώρα: 13.10 - 13.40

8η   ώρα: 13.40 - 14.10

Η ανακοίνωση διανέμεται στους μαθητές την Παρασκευή 10/10/2014.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη συνεργασία σας.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

  Βασίλειος Δ. Ζήκας

( Φυσικής Αγωγής )

Εκτύπωση

Ενημέρωση Γονέων 2013-2014

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in Γονείς

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Στο πλαίσιο της σωστής συνεργασίας των καθηγητών του Σχολείου μας με σας, τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας, σας ενημερώνουμε για τις ώρες που μπορείτε να προσέρχεστε στο σχολείο και να εννηερώνεστε από τους καθηγητές για την πρόοδο και τη γενικότερη πορεία των παιδιών σας .

Κοινή μέρα ενημέρωσης από όλους τους καθηγητές θα είναι η ΤΡΙΤΗ από τις 9:40 έως τις 10:45.

Επίσης οι καθηγητές θα δέχονται γονείς για ενημέρωση και μεμονωμένα , τις ώρες που αναφέρονται στον παρακάτω πίνακα.

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
Αθανασόπουλος Παναγιώτης ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Αλεβίζου Βέρα  ΠΕΜΠΤΗ 2η ώρα: 8:55-9:40
Αρνικίου Δημήτρης  ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Βελιάδης Αλέξανδρος  ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Γενναδίου Ειρήνη ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Γεωργαλίδης Δημήτρης ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6η ώρα: 12:25-13:05
Γιαλλούρη  Νικολέττα ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Γιανασμίδης Γαβριήλ  ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Γιαννημάρα  Ειρήνη ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Γραμματικός Γιώργος  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Δερπάνη Γλυκερία  ΠΕΜΠΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Ελευθερίου Χρυσάνθη  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Ζιώγας Αλέξιος ΤΕΤΑΡΤΗ 2η ώρα: 8:55-9:40
Καράκιζα Χρυσάνθη ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Κατρανίδου Αναστασία  ΠΕΜΠΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Κοκκίνου Ελένη  ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Κολιάδης Χαράλαμπος  ΔΕΥΤΕΡΑ 5η ώρα: 11:35-12:15
Κρητικού-Αποστόλου Μαρία  ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Μαδωνή Μαρία  ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Μαλλιάκας Κώστας  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2η ώρα: 8:55-9:40
Μανωλιάκη Κική  ΔΕΥΤΕΡΑ 3η ώρα: 9:50-10:35
Μαρτάκης Μάρτης  ΠΕΜΠΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Μησιακούλη Ερμιόνη  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Μπλαδένη Ρωξάνη  ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Μπόκος Δημήτρης  ΤΕΤΑΡΤΗ 6η ώρα: 12:25-13:05
Μπρόκου Αναστασία  ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Μυρωνάκη  Άννα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Πανσεληνά Κατερίνα  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Παπαγεωργίου Αντώνης  ΔΕΥΤΕΡΑ 3η ώρα: 9:50-10:35
Παπαμεντζέλου Δημήτριος ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35 
Παραγυιός Πέτρος  ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Πιπίνος Ηρακλής  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Ποδηματάς Αναστάσιος
ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Ρουσέττος Παναγιώτης  ΔΕΥΤΕΡΑ 2η ώρα: 8:55-9:40
Σιδέρης Γιώργος  ΔΕΥΤΕΡΑ 3η ώρα: 9:50-10:35
Σταύρου  Ανδρέας ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Τσιμπιδάκη Νίκη  ΠΕΜΠΤΗ 2η ώρα: 8:55-9:40
Φάκα Μαρία  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Χανλίδου Θεοχαρία  ΠΕΜΠΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Χαραλαμπίδη Μαρία  ΠΕΜΠΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Χαραλαμπίδης Λεωνίδας  ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25