Νέα - Ανακοινώσεις

Εκτύπωση

Ενημέρωση Γονέων 2013-2014

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in Γονείς

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Στο πλαίσιο της σωστής συνεργασίας των καθηγητών του Σχολείου μας με σας, τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας, σας ενημερώνουμε για τις ώρες που μπορείτε να προσέρχεστε στο σχολείο και να εννηερώνεστε από τους καθηγητές για την πρόοδο και τη γενικότερη πορεία των παιδιών σας .

Κοινή μέρα ενημέρωσης από όλους τους καθηγητές θα είναι η ΤΡΙΤΗ από τις 9:40 έως τις 10:45.

Επίσης οι καθηγητές θα δέχονται γονείς για ενημέρωση και μεμονωμένα , τις ώρες που αναφέρονται στον παρακάτω πίνακα.

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
Αθανασόπουλος Παναγιώτης ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Αλεβίζου Βέρα  ΠΕΜΠΤΗ 2η ώρα: 8:55-9:40
Αρνικίου Δημήτρης  ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Βελιάδης Αλέξανδρος  ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Γενναδίου Ειρήνη ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Γεωργαλίδης Δημήτρης ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6η ώρα: 12:25-13:05
Γιαλλούρη  Νικολέττα ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Γιανασμίδης Γαβριήλ  ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Γιαννημάρα  Ειρήνη ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Γραμματικός Γιώργος  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Δερπάνη Γλυκερία  ΠΕΜΠΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Ελευθερίου Χρυσάνθη  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Ζιώγας Αλέξιος ΤΕΤΑΡΤΗ 2η ώρα: 8:55-9:40
Καράκιζα Χρυσάνθη ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Κατρανίδου Αναστασία  ΠΕΜΠΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Κοκκίνου Ελένη  ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Κολιάδης Χαράλαμπος  ΔΕΥΤΕΡΑ 5η ώρα: 11:35-12:15
Κρητικού-Αποστόλου Μαρία  ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Μαδωνή Μαρία  ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Μαλλιάκας Κώστας  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2η ώρα: 8:55-9:40
Μανωλιάκη Κική  ΔΕΥΤΕΡΑ 3η ώρα: 9:50-10:35
Μαρτάκης Μάρτης  ΠΕΜΠΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Μησιακούλη Ερμιόνη  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Μπλαδένη Ρωξάνη  ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Μπόκος Δημήτρης  ΤΕΤΑΡΤΗ 6η ώρα: 12:25-13:05
Μπρόκου Αναστασία  ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Μυρωνάκη  Άννα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Πανσεληνά Κατερίνα  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Παπαγεωργίου Αντώνης  ΔΕΥΤΕΡΑ 3η ώρα: 9:50-10:35
Παπαμεντζέλου Δημήτριος ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35 
Παραγυιός Πέτρος  ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Πιπίνος Ηρακλής  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4η ώρα: 10:45-11:25
Ποδηματάς Αναστάσιος
ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Ρουσέττος Παναγιώτης  ΔΕΥΤΕΡΑ 2η ώρα: 8:55-9:40
Σιδέρης Γιώργος  ΔΕΥΤΕΡΑ 3η ώρα: 9:50-10:35
Σταύρου  Ανδρέας ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Τσιμπιδάκη Νίκη  ΠΕΜΠΤΗ 2η ώρα: 8:55-9:40
Φάκα Μαρία  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα: 9:50-10:35
Χανλίδου Θεοχαρία  ΠΕΜΠΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Χαραλαμπίδη Μαρία  ΠΕΜΠΤΗ 5η ώρα: 11:35-12:15
Χαραλαμπίδης Λεωνίδας  ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ώρα: 10:45-11:25