Τα Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη διοργανώνουν μαθητικό διαγωνισμό με τίτλο: «Πανελλήνιοι Μαθητικοί Αγώνες Τέχνης 2021».

Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν από τις 25 έως τις 27 Φεβρουαρίου 2021 στις εγκαταστάσεις των Εκπαιδευτηρίων Ε. Μαντουλίδη και απευθύνονται σε μαθητές/μαθήτριες Δ/θμιας Εκπ/σης όλων των σχολείων της χώρας. Τα σχολεία που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στους αγώνες καλούνται να συμπληρώσουν τη Δήλωση Συμμετοχής και τη Φόρμα Συμμετοχής στην ηλεκτρονική διεύθυνση secondary@mandoulides.edu.gr έως την Παρασκευή, 4 Δεκεμβρίου 2020.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενες σχολικές μονάδες μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα www.mandoulides.edu.gr.

Δείτε τη σχετική εγκριτική απόφαση του Υπουργείου Παιδείας.