Διάκριση του μαθητή Παναγιώτη Μπέλλου στο 83ο Πανελληνίο Μαθητικό Διαγωνισμό (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ»

Σύμφωνα με τα επίσημα αποτελέσματα του 83ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού Μαθηματικού Διαγωνισμού «Ο ΘΑΛΗΣ», ο Παναγιώτης Μπέλλος, μαθητής της Β’ Λυκείου του Βενετοκλείου 1ου Γενικού Λυκείου Ρόδου, προκρίθηκε στην Εθνική Μαθηματική Ολυμπιάδα « Ο ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ» που θα διεξαχθεί στην Αθήνα το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου, ώρα 10.00

Ο Σύλλογος των Διδασκόντων του Βενετοκλείου 1ου Γενικού Λυκείου Ρόδου συγχαίρει τον Παναγιώτη για τη διακρίση του στο διαγωνισμό που συμμετείχε. Ο Σύλλογος του εύχεται καλή συνέχεια και κάθε επιτυχία στις προσπάθειές του!