Διάκριση των μαθητών ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Α’ Τάξης) και ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑΣ-ΜΙΧΑΕΛΑΣ (Β’ τάξης) στον 84ο Πανελληνίο Μαθητικό Διαγωνισμό (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ»

Διάκριση των μαθητών ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Α’ Τάξης) και ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑΣ-ΜΙΧΑΕΛΑΣ  (Β’ τάξης) στον 84ο Πανελληνίο Μαθητικό Διαγωνισμό (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ»

Σύμφωνα με τα επίσημα αποτελέσματα του 84ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού Μαθηματικού Διαγωνισμού «Ο ΘΑΛΗΣ», οι μαθητές ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΥΛΒΙΑΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ μαθητές της Α’ και Β’ Λυκείου αντίστοιχα του Βενετοκλείου 1ου Γενικού Λυκείου Ρόδου, προκρίθηκαν στην επόμενη φάση του διαγωνισμού «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» που θα διεξαχθεί το Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024.

Ο Σύλλογος των Διδασκόντων του Βενετοκλείου 1ου Γενικού Λυκείου Ρόδου συγχαίρει τους μαθητές για τη διακρίση τους στο διαγωνισμό που συμμετείχαν. Ο Σύλλογος εύχεται καλή συνέχεια και κάθε επιτυχία στις προσπάθειές τους!